Taky přemýšlíte, jak dostatečně zabezpečit váš byt, nebo dům a ochránit váš majetek před možným odcizením, nebo jenom ztrátou? Už si nelámejte hlavu. Pokud jste váš dům zabezpečili vhodným typem bezpečnostních dveří, nebo váš domácí mazlíček dělá vše proto, aby k vám nikdo cizí bez dovolení nevešel, jste na dobré cestě mít vše pod kontrolou i doma. Ovšem, máte i trezor?
černý trezor

Trezor má všestranné využití. Můžete ho přizpůsobit vašim potřebám a vložit do něho prakticky cokoliv a přitom se nemusí jednat o žádné zlato. K čemu se vám tedy může hodit?

Cennosti – třeba máte doma velké množství šperků, které jsou starší, nebo jednoduše hodnotné. Není jistějšího řešení, než je uložit na místo, které je dostupné jenom vám a není na očích.

Peníze – ne všichni využívají toho, že své peníze v hotovosti ukládají do banky. Znáte to, jednou je dáte k ponožkám, jindy pod oblečení do skříně, nebo okázale do obálky mezi papíry, kde jsou na ráně. Takhle si je můžete schovat a být si jistí, že se k nim nikdo nedostane.

Cenné papíry – vaše papíry, které mají nějakou hodnotu, už nemusíte válet kdekoliv po šuplících, ale vše uložíte na to správné místo. Pokud mají nějakou cenu, není lepšího rozhodnutí.

Dokumenty – zcela jistě to u vás doma funguje stejně jako ve většině domácností. Pokud potřebujete nějaké osobní dokumenty, doklady, nebo rodné listy, není možné se jich dohledat. Vložte všechny složky dokumentů do trezoru a hledání se zkrátí na jeden prostor.

zámek trezoru
Těsnění a odolnost

Všechny druhy trezorů jsou vyrobené tak, aby ochránili obsah ve svém vnitřku na sto procent. To značí, že pokud váš dům zasáhne požár, přijde do kontaktu s vodou, anebo jinými přírodními vlivy, buďte si jistí, že váš majetek v něm, nezasáhne žádný z těchto jevů. Takže se vaše osobní věci, vrátí zpátky k vám bez sebemenšího zničení. A řekněte, že byste to v takové situaci neocenili!