Cestovat můžete za babku

Většina lidí je zvyká cestovat s kanceláří. Jasně, je to jednoduché. Prostě si vyberete jeden konkrétní zájezd a zaplatíte ho. Zpravidla máte na místě k dispozici delegáta, který za vás může vyřešit řadu problémů.

Buďme však upřímní. Na takové dovolené je jen málo prostoru pro dobrodružství a spontánnost. Navíc vám může uniknout spoustu zajímavostí. Zkrátka cestovat na vlastní pěst má své výhody. Kromě toho, že si vše naplánujete vy podle toho, co se vám skutečně líbí, můžete také ušetřit spoustu peněz.

Cestova se dá levně

Je to levnější

Cestovní kanceláře si samozřejmě berou peníze za zprostředkování. Ano, nabízí sice all inclusive, ale za jakou cenu… Navíc ze země poznáte jen to, co se dočtete v příručce. Místní obyvatele, tradice, zvyky a kulturu. O to vše přicházíte, když svou dovolenou svěříte cestovní kanceláři.

Na druhou stranu, cestování na vlastní pěst není pro všechny a kanceláře nabízí především jistotu. Ale někomu jasně nalajnovaný program prostě nevyhovuje. Pokud se chystáte cestovat na vlastní pěst, je důležité sledovat ceny hotelů, protože rozdíl může být i několik tisíc. Naštěstí dnes můžeme využít spoustu aplikací, které nám tento krok značně usnadňují.

Základem jsou především nejlevnější letenky z Prahy. Ty však seženete jednoduše a stačí vám k tomu jen pár minut. Náš systém prohledá většinu letů známých aerolinek a nabídne vám ty, které se skutečně vyplatí.

Letenky za pár tisíc

Ať už se chystáte cestovat sami nebo plánujete dovolenou s rodinou, určitě vás potěší, že díky levným letenkám ušetříte nějakou tu kačku navíc. A to nemluvíme jenom o cestách do Evropy. Můžete se totiž podívat ještě mnohem dál. Třeba do Los Angeles, Pekingu nebo na Srí Lanku. Pokud neradi plánujete a jste spíše spontánní, bude se vám určitě zamlouvat tzv. super last minute. Prostě se podívejte na akční letenky z Prahy, zjistěte kde ještě zbývají volná místa a vyražte. Ať už jen s baťohem nebo s několika kufry.