kreslený dům

Potřebovali byste si půjčit peníze, ale nevíte, za kým jít? Nejedná se zrovna o malou částku, a když jste to zkusili logicky v bance, příliš jste neuspěli? Občas tomu tak bývá, protože banka má dosti přísná pravidla a není jednoduché jim vyhovět. Ať už se jedná o to, že půjčují jen do jistého věku, aby měli jistotu, že vše splatíte, nebo o nahlížení do nejrůznějších registrů a dotazy někdy až přímo na tělo. To ovšem podstupovat nemusíte a i větší obnos peněz si můžete půjčit. Našenebankovní hypotéka je to pravé ořechové pro každého, kdo neuspěje v bance, protože nedodrží všechny podmínky nutné k uvolnění peněz. Naše půjčky i úvěry jsou na cokoli, nemusíte nám hlásit, jestli chcete velký či malý byt nebo proč jste se rozhodli pro domeček. Klidně z půjčených peněz vyplaťte exekuci a nic se nestane, protože my víme, že je každého věc, na co finance využije.

Otázky se vám ovšem nevyhnou ani u nás. Někdy se říká, že nebankovní hypotéky jsou také bez registru. Svým způsobem ano. Sice se do registru podíváme, ale jsme schopni a ochotni mnoho věcí ignorovat či tolerovat. Každý může někdy šlápnout vedle, to ještě neznamená, že se během let nemohl změnit.

dlaň, klíče, zelená visačka

Stačí málo a můžete změnit vše, co chcete

U nás jsme naprosto diskrétní. Nemusíte mít strach, že nahlédneme do registru a do druhého dne budou vědět všichni sousedi, že jste se tam dostali a jakým způsobem. Chtěli bychom vám nabídnout skutečně to nejlepší, takže jsme zastánci individuálního přístupu. Vždy se dá šít na míru, a u této služby zvlášť. Lze se domluvit na výši splátek, kterou můžete v průběhu splácení měnit podle své současné situace. Nebojte, s námi to zvládnete.