Je to už v šest let, když mě prasklo vodovodní potrubí v koupelně. Ale abych se přiznala, vůbec jsem o tom nevěděla a ani nevím, jak se to stalo. I když jsem se potom instalatéra ptala, jak k tomu došlo, že mi prasklo potrubí v koupelně, tak mi to sice řekl, ale bylo to tak složité, že jsem ani nevěděla, co to znamená. Jenom si pamatuji, jak jsem se koupala. Sice jsem slyšela nějaké podivné zvuky, ale vůbec jsem tomu nevěnovala pozornost. Já bydlím v bytě, kde je deset bytů. Celá bytovka už je hodně stará, a hlavně chodba je taková, že tam jsou stále nějaké zvuky anebo tam třeba někdo zrovna šel domů.

Instalatérů si cením.

Takže kdo se bojí, neměl by tady ve staré bytovce bydlet. Nebo se někdo na noční směnu do práce, což je taky možnost. Takže jsem těm zhubnu v koupelně vůbec nevěnovala pozornost. To se ale změnilo, když už začalo něco bublat a já jsem viděla kapičky vody. Rychle jsem stoupla z vany a podívala jsem se, odkud ta voda teče. A voda tekla zpod mé vany! Jak je to možné? Co se to stalo? Vůbec jsem nevěděla, odkud se ta voda bere, protože všude jinde bylo sucho. To mě zarazilo a byla jsem v koncích.

Zvládne všechno.

A jenom pod a okolo vany mokro. Že by mi praskla vana? Nakonec to dopadlo tak, že jsem musela druhý den volat instalatéra. A díky bohu za instalatéry. Jednalo se o nějakou chybu, která byla sice u vany, ale bylo to potrubí. Já se v tom sice nevyznám, ale jsem opravdu ráda, že druhý den ihned po mém telefonátu přijel instalatér, který mi vanu https://www.dmapraha.cz/katalog/na-vanu/ a potrubí opravil. A nyní už je všechno v pořádku a já nevím, co bych dělala, kdybych si s tím musela poradit sama. Asi bych se musela vystěhovat úplně pryč. Protože abych já zastala mužskou práci, jako například opravila potrubí, tak to by se nikdy nestalo. Ani kdybych v tom měla praxi. Na tokové věci jsme levá, takže jsem ráda, že mi instalatér pomohl.