Finance hrají v našich životech velice významnou roli. Přesto, že se nám to mnohdy asi příliš nezamlouvá. To platí především ve chvíli, kdy jich máme nedostatek. Jak vyřešit složitou finanční situaci, pokud banka odmítla poskytnout pomoc? Tím nejjednodušším způsobem je obrátit se na někoho jiného.

  • Nechte si od té nejvhodnější nebankovní instituce https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/zpracovat návrh řešení a hned budete vědět, na čem jste.
  • Pochopitelně, že nebudete platit žádné poplatky předem.

diagram průběhu

Pomoc vám bude nabídnuta i v případě, že máte záznam v některém registru dlužníků. Pokud se jedná jen o drobný záznam (nebo máte registr čistý), pak na vás čeká pouze tříprocentní úroková sazba. Ale i závažnější záznam se dá obejít, pokud přiberete spoludlužníka, který uvedenou podmínku splňuje. Standardem je poskytovat hypotéky pro spotřebitele a podnikatele, u kterých je sazba šestiprocentní.

Každý bude vyslyšen

Problémů, které mohou být vážnou překážkou pro banky, je ale rozhodně mnohem více. Oproti tomu nebankovní společnosti neřeší ani nízký příjem a dokonce ani nízký či vysoký věk. Potřebné finance můžete získat i v případě, že je na váš majetek uvalena exekuce. Stačí kontaktovat solidního poskytovatele hypoték a domluvit si nízké splátky na dlouhou dobu.

účetní dokument

Tím se můžete pohodlně ze svých finančních problémů dostat a konečně začít žít podle svých představ. Slušný věřitel se pozná i podle toho, že každý finanční produkt vytvoří přesně na míru pro každého klienta. Záleží tedy vždy na dohodě obou zúčastněných stran.

  • Hypotéka na míru může být vytvořena i pro starší osoby, které mají u bank ztížené postavení.
  • Rovněž tak pro klienty, kteří mají nízký příjem nebo záznam ve známých registrech.

Žádat prostě může skutečně každý. A nejen to. Každý může u nebankovní společnosti se svou žádostí i uspět.