Co si zabalit na dovolenou do luxusního hotelu? Nevíte? Potom byste se měli nechat podat! Udělali jsme průzkum mezi ženami, které nejčastěji jezdí do luxusních hotelů k moři, atak velmi dobře víme, co byste si určitě neměli zapomenout doma! Věřte, že se jedná nejen o módní záležitosti, ale i o nutnost, která vás zachrání před velkým trapasem. Přeci jen se jedná o luxusní pobyty, na kterých je nutné dodržet nějaké vhodné oblečení.

červené šaty

První na co byste měli myslet, je oblečení na večeři. Ačkoliv tady u nás v Česku, se oblečení, ve kterém budete v hotelech chodit na jídlo, moc neřeší, v zahraničí je to velmi často jinak. Obvykle je nutné zachovat nějaký standard a luxus. Proto je vyžadováno formální oblečení, což u žen znamená nějaké hezké šaty s minimální délkou po kolena. Výbornou variantou jsou například lila šaty. Jsou krásné a elegantní. Můžete si tak být jistí, že se vám žádný trapas nestane a budete se moci cítit sebevědomě.

moderní šaty

Kromě krásných šatů z kvalitních materiálů, byste určitě neměli zapomenout ani na plavky. Ano, ačkoliv se to může zdát jako samozřejmost, věřte, že byste nebyli jediní, kdo by je nechal doma. Vybírejte si takové, které budou lichotit vaší postavě. Především pak v posledních letech jsou velmi v módě jednodílné plavky, což jen nahrává těm ženám, které nemají úplně dokonalou postavu bez nejmenší chybičky. Ovšem pokud si to můžete dovolit, volit můžete samozřejmě i klasické dvojdílné plavky.

Kromě šatů a plavek se vám jistě budou hodit drobnosti jako je klobouk, nebo sluneční brýle. Přeci jen u moře bývá teplo, a pokud se nechcete hned první den spálit, měli byste se před sluníčkem alespoň zprvu chránit. Nehledě na to, že se jedná o módní doplňky, které vypadají velmi dobře. Určitě byste je tak měli nosit za každých okolností – budete v nich vypadat luxusně a moderně.