Kdo by si nepřál mít jistotu, že jeho osobní bazén, na který je právem pyšný, má všechno v takovém poměru, který potřebuje k tomu, aby byla jeho voda a celkový jeho vzhled odpovídající bezchybnosti. Někdy se však může zdát, že dopracovat se k tomuto náročnému a zdlouhavému cíli snad nejde. Opak je však pravdou, protože všechno jde – pokud máte po ruce ty správné pomocníky, které si se vším poradí.

chlazení

Nejčastější problém – vysoké pH

Nejvíce záludným a objevovaným problémem v bazénové vodě, je výskyt vysokého pH, které neblaze působí na celkový vzhled vaší vody a rovněž i na vaši pokožku, které nadměrné množství příliš neprospívá.
Z toho důvodu je vhodné sáhnout po přípravku, který jeho číslo přivede do rovnováhy a zaručí vám snížení pH v bazénu, který tolik milujete. Ideální hodnota, která je odpovídající zdravotně nezávadnému a vhodnému koupání, je mezi 6,8 – 7,5.

Abyste však předešli tomu, že se vám bude zakalovat, je potřeba ji ihned po napuštění vaší nádrže snížit a srovnat na hladinu, která bude pro ni optimální.
V průběhu sezóny je přirozené, že se bude hladina pH samovolně navyšovat. Je tedy potřeba pořád sledovat její číslo a v případě nutnosti použít přípravek, který její snížení dopracuje ke stavu, jaký by měla mít.

plavkyně

Jakou variantu zvolit?

Na trhu nalezete kapalný nebo sypký – tedy granulovaný přípravek, který se postará o jeho nižší hladinu. Zvolit si můžete dle vašeho přání nebo samotné dostupnosti daného přípravku.
Obě varianty však fungují na stejném principu a jejich účinnost je na vysoké a spolehlivé úrovni.
Můžete si tedy být jistí, že ať už sáhnete po jakémkoliv, přinese vám to výsledky, které budete očekávat. Dostaňte z vašeho bazénu maximum potěšení a báječných chvilek, které v něm strávíte i díky tomu, že mu budete věnovat zaslouženou péči, kterou vám vrátí ve formě koupání bez starostí.