V dnešní době je situace s bydlením ne zrovna růžová. Asi většina lidí by chtěla bydlet ve svém, ale málokdo na bydlení dosáhne. Problémem je hlavně velmi drahý stavební materiál, kvůli čemuž vám většinou ani hypotéka nepokryje celou stavbu s pozemkem. Máme řešení, ať už přechodné a nebo trvalé.

mobilní dům

Naše mobilní dřevostavby jsou moderní, kvalitní, a za přijatelné ceny. Většina lidí jej na první pohled nemá šanci rozeznat od klasického domu. Svým vzhledem vás nejspíš hodně překvapí. Dávno nevypadají jako maringotky, které si někdo odložil v zahradě. Naše domy jsou krásné zvenku i zlevnit, a splňují současné nároky na moderní bydlení, i technické standardy.

Jak to vypadá uvnitř?
Uvnitř našich domků najdete vše, co je pro život potřeba. Ložnice, krásnou kuchyňskou linku, moderní koupelnu s wc a kompletní vybavení.
Samozřejmostí je

– Podlahové topení
– Spotřebiče
– Osvětlení
– Klimatizace
– Nábytek

Najděte si svůj nový domov
Každý kus si můžete prohlédnout online, i osobně po objednání. Rádi s vámi dojdeme kompletně celý dům a zodpovíme vám všechny vaše otázky. Dům je připraven k celoročnímu bydlení, stačí se připojit k elektřině, plynu a vodě. Na místě si vždy ověřte, zda potřebujete povolení, ohlášku, nebo v místě přistavení stavební ‘úřad nevyžaduje nic. Zpravidla postačí ohláška, je to ale pokaždé jinak, a proto doporučujeme zjistit si vše předem.

klíče k domu

To nejlepší je cena. Naše domy začínají na ceně méně než dva miliony korun, což je cena naprosto fantastická. Vyberte si u nás své nový vysněný dům, a nechte si ho přistavit na váš pozemek. Po přidělání terasy ani nikdo nepozná, že jde o dům mobilní. Má ideální použití i jako chata, domek pro návštěvy, nebo bydlení pro mladé. Nemusíte slevovat ze svých nároků, stačí si u nás dobře vybrat. Rádi vám s výběrem poradíme, abyste našli to, co hledáte. Váš nový domov už na vás čeká.