Mezi nejoblíbenější pomocníky pro kvalitní a husté řasy, ale i pro výživu obočí, patří séra. Nabídka je široká a než objevíte to správné, které vám bude vyhovovat, nějakou dobu to potrvá. Co by kvalitní sérum ale mělo mít a čemu se naopak vyhnout?

Obsah je na prvním místě

Chemie musí pryč. Pokud je to jen trochu možné, dopřejte si aktivní látky, které jsou založené na přírodní bázi. Může se totiž lehce stát, že si koupíte sérum po kterém vám sice porostou řasy, ale zároveň vám bude dělat neplechu kolem oblasti očí. Místo vám třeba zarudne nebo začne svědět. Vy tak utratíte nemalé peníze za sérum, které ale nebudete moci používat. Pozor také na hormony, parabeny či parfémy. Tyto látky nejsou pro citlivou pleť vhodné.

Krásné řasy za pár týdnů

Přirozenost vyhrává
K jasnému a pronikavému pohledu patří, kromě řas, i upravené obočí. To dokáže zjemnit hranatý obličej, snížit vysoké čelo nebo zvýraznit tvář. Stejně tak však může i celý dojem zničit a vy budete působit komicky. Záleží na barvě, tvaru a také šířce. Ideální a také nejvíce žádaný je tvar, kterému se říká „vrbový list“. Tedy podlouhlý a oválný.

Podle obočí vnímáme přirozenost, ale také nepřirozenost. Ano, můžete používat tužku na obočí, ale musíte vědět jak. Důležité je si zapamatovat, že obočí se čárkuje, ne kreslí. Některé ženy si navíc myslí, že čím výraznější, tím lepší. Opak je pravdou. Pamatujte, že čím více se barva a tvar odlišuje od původní barvy vašich vlasů, tím se od své přirozenosti vzdalujete. I z tohoto důvodu je výhodnější používat spíše séra, protože ty vaši přirozenost zvýrazní a mají dlouhotrvající účinek.

Upravené obočí je pro vzhled důležité

Stejné je tu i u řas. Jasně, asi každá žena by chtěla dlouhé a husté řasy, ale několik nánosů řasenky ho nevytvoří. Naopak řasy slepí a vzniknou z nich nehezké provázky. Základem je správné odlíčení očí a samozřejmě výživa, kterou mohou zajistit právě speciální růstová séra. Kromě toho, že vám pomůžou zlepšit kvalitu řas, dopomůžou také zamezit jejich vypadávání.

Značka PHB nabízí speciální sérum na růst čas, které je také na obočí. Díky podpůrným látkám regenerují a vyživují obočí, ale také aktivují růst řas. Je stoprocentně přírodní a tedy vhodný i pro citlivé okolí očí. Navíc nemusíte čekat měsíce na výsledky, ale jen pár týdnů. Atraktivní je i proto, že sérum nebylo testované na zvířatech.