V dnešní době jsou vířivky neboli vířivé vany čím dál více populárnější. Na trhu je k dispozici pestrý výběr. Lze si tak vybrat dle svých požadavků, ať už co se týče velikosti, tvaru, typu či finanční relace.

vana

Výhody neboli příznivé účinky na lidský organismus

Možná se někteří mohou domnívat, že večerní relax ve vaně vám prokáže rovněž výtečnou službu. Užít si samozřejmě můžete odpočinek v teplé vodě v domácí vaně. Avšak nikdy se nemůže vyrovnat účinkům vířivky. Jakmile jednou osobně vyzkoušíte, pocítíte na vlastní tělo i kůži ten neskutečný rozdíl.

Pobyt ve vířivce má velice pozitivní účinek na bolavé a namáhané svaly i klouby. Masážní trysky jsou instalovány ve vířivce tak, aby došlo k efektivnímu masírování právě nejvíce namáhavých částí lidského těla. Dalším bonusem je i to, že voda nadlehčuje. Z tohoto důvodu je pobyt ve vířivé vaně velice vhodný při bolestech kloubů, což je zpravidla způsobeno jejich přepínáním.

Vířivá vana vhodná i pro děti

Ve vířivce mohou s dospělými být i děti. Teplotu vody je dobré regulovat a tím tak zajistit optimální teplotu i pro vaši ratolest. Stejně tak jsou dostupné vířivky mající snadný vstup, jenž je vhodný právě pro děti, starší lidi či osoby trpící bolestí kloubů. Při pobytu dítěte ve vířivce je nutný vždy dozor dospělé osoby. Rozhodně nikdy nenechat dítě ani chvilku samotné ve vířivé vaně.

Lék na duši

Pobyt ve vířivce je oázou a doslova balzámem pro lidskou duši. Vše umocněno kombinací relaxační hudby a světelného systému má pozitivní vliv na psychickou stránku. Pravidelným využíváním lze docílit lepší psychické vyrovnanosti a celkového stavu. Stejně tak má relax ve vířivce blahodárný účinek na pokožku, na prokrvení vašeho těla. Neopomenutelný je i fakt, že poté taktéž lépe usnete.

loď

Údržba a servis

I vířivka potřebuje regulérní péči a údržbu, aby přinesla požadovaný účinek a sloužila po mnoho let. Pokud se objeví přeci jen problém, je v zájmu každého, aby oprava vířivky byla provedena odborníky. V tomto směru se můžete spolehnout, že oprava vířivky bude realizována kompetentní osobou. Využít můžete i veškerý servis v rámci pravidelné údržby.