Zakoupili jste starší nemovitost v původním stavu a po poradě s odborníky nebo s vašimi příbuznými jste dospěli k závěru, že bude nutné provést alespoň základní rekonstrukci? Kupříkladu tu bude nutný komplexní zásah do elektroinstalace, a kromě toho se vám tu bude hodit podlahové vytápění. Tyto pracovní činnosti by sice měli provádět kvalifikovaní elektrikáři a instalatéři topenáři, ovšem to ostatní už zvládnete sami.

skladové kontejnery

Možná jste se zamysleli nad tím, že bude muset být objekt zcela vyklizený. Je to logické, neboť se tu budou nejprve zhotovovat drážky do zdiva, kudy povedou elektrické kabely, a následně se bude instalovat podlahové potrubí a zalévat speciální betonovou směsí. Ano, je to tak, a toto bývá kamenem úrazu zejména v místech, kde rekonstrukci provádíte, jak se říká, „za provozu“. Pokud v domě bydlíte a nemáte možnost vystěhovat své věci jinam, než na vlastní zahradu, máme pro vás řešení. Pronájem skladovacího kontejneru.

Kontejner se umístí na vhodném místě na vašem pozemku a bude tu k dispozici po dobu, jakou si určíte, třeba několik měsíců. Kontejnery jsou uzamykatelné a jsou velmi dobře zabezpečené před povětrnostními vlivy. Můžete tedy do nich uložit nábytek, domácí spotřebiče, oblečení a cokoli jiného, na čem vám záleží, a co chcete mít zajištěné v bezpečí po dobu rekonstrukce, a zároveň přístupné a v blízkosti vašeho domu.

lodní přeprava kontejnerů se zbožím

Skladové kontejnery primárně slouží pro přepravu a skladování zboží, které putuje napříč kontinenty lodní i pozemní dopravou a jsou zhotoveny tak, aby odolávaly i mechanickému poškození při vlnobití a při přepravě po železnici nebo v rámci silniční (kamionové) dopravy. Můžete tedy počítat s tím, že půjde o skladovací prostor velmi kompaktní, robustní a spolehlivý. A co se týče rozměrů, máte na výběr ze dvou základních typů, které se liší délkou (půdorysem), přičemž mají shodný průřez 235 x 238 cm. Délky kontejnerů jsou buď 1199 cm anebo 587 cm.