Každý z nás neustále o něčem sní, a nijak jinak to nefunguje ani v jiném světě, kde však neexistují žádné rozumové překážky, což vede k tomu, že právě dítka často sní o tom, co nám dospělým přijde z určitých důvodů nemožné či nemyslitelné. Samozřejmě, že něco takového může nám dospělým připadat tak, že to vlastně v žádném případě nemůžeme pochopit, ale na druhou stranu jsme dříve byli my všichni také dětmi, což vede k tomu, že bychom měli být schopni vcítit se do jejich situace. Měli bychom něco takového udělat také z toho důvodu, že pak lépe pochopíme, co je vlastně trápí, díky čemuž také nalezneme lepší řešení pro určité situace, se kterými se setkávají.

šťastné děti

Také díky tomu lépe pochopíme jejich tajná přáním, která jim jistě na konec vlastně splníme, nebo se alespoň o jejich splnění pokusíme, a to zejména z toho důvodu, že něco takového jistě stojí za ten krásný úsměv, který se objeví jako odměna za dárek. Něco takového jistě velmi potěší každého rodiče, a to zejména z toho důvodu, že díky tomu my všichni víme, že to, co děláme, má opravdu cenu. Takový dětské úsměv, a vlastně i jakákoliv jiná reakce je okamžitou zpětnou vazbou, což je jistě velmi dobré, a to zejména z toho důvodu, že ihned víme, zda děláme určité věci správně či nikoliv.

děti si hrají

Pokud však chceme mít zejména ty dobré zpětné vazby, je nutné, abychom se o ně opravdu zasloužili, což jistě vede k tomu, že je nutné, abychom si my sami vážili toho, co naše děti dělají, a jaké jsou. Projevem této náklonnosti či emoce může být koupě nějaké vysněné hračky, kupříkladu hračky zvané tahací kačer, kterou jistě každý z vás velmi dobře z nás ze svého dětství. Koupě něčeho takového je ve své podstatě tedy kombinací velkého množství věcí, a to zejména toho, že potěšíte svou ratolest, a zároveň se navrátíte do svého dětství, což vám dá možnost lepšího porozumění ve vztahu k dětem, což se jistě jednou bude hodit každému z nás, a to i v případě, že ještě nejsme s rodičovstvím na řadě.