Vánoční výzdoba mimo jiné znamená také hodně malých světýlek všude možně. Světlo je jedním ze symbolů Vánoc a tak si jím zdobíme svá obydlí. Hodně světel přibývá také na ulicích, ve vitrínách obchodů a podobně. A v době kdy se již před pátou odpoledne stmívá, se to také hodí. Všechno vypadá lépe a světlo nám i zlepšuje náladu. A v dnešní době si máme opravdu z čeho vybírat, různých světýlek je na trhu celá řada a zvláště moderní LED světýlka jsou v kurzu.
pouliční světla
Vyzdobit si byt LED světýlky můžeme klidně po celý rok ne jen na Vánoce. Malá LED žárovičky se dnes dávají do různých tvarů, třeba koulí, hvězdiček, kytiček a ty si můžete zavěsit na balkón nebo okno klidně po celý rok. Ale obzvláště právě před příchodem Vánoc, kdy tvoříme vánoční výzdobu obklopujeme se světýlky více. A dát je můžeme kamkoliv. Vypadají báječně, zavěšené na oknech, položené jen tak na parapetu, na dveřích, krbech, stočené do skleněné nádoby, visící všude po domě. Vneste tedy k sobě domů také o trochu více světla a neváhejte si pár nových světýlek pořídit. Můžou vypadat podobně jako, ty které dáváme na vánoční stromeček, bývají ale menší, různých tvarů, a nemusí být jen na zapojení do zásuvky. Můžete koupit světýlka, která mají na konci místo zástrčky malou krabičku, do které dáte jen tužkové baterie. Tak můžete světýlka umístit úplně kamkoliv se vám zlíbí. A pokud máte zahradu nezapomeňte ani na ní. Sice nejsme v Americe, kde se ve vánočních výzdobách domů dokonce soutěží, ale i my si můžeme zahradu naladit do vánočního kabátku. Přidejte světýlka i na terasu, osvětlete stromečky nebo keře na zahrádce. A pokud zahrádku nemáte, nevadí. Stejně můžete zkrášlit i váš balkon.
ozdobné kuličky
Kromě LED světýlek na pověšení se zkuste poohlédnout také po dekoracích, které v sobě mají LED světýlka zabudované. Různé sošky Santa Clausů, sobů, keramické zasněžené domečky, stromečky, dárečky jsou doplněné o malou žárovičku, bývají na baterie a vypadají úžasně. A jako třešničku na dortu si rovnou z obchodu domů přineste špičku na stromeček s LED světýlky. Stromeček bude vypadat o trošku jinak. A kromě toho jak krásně vypadají, jsou i velmi spořivé. LED žárovky obecně šetří energii a tak se nemusíte bát, že s více světly bude účet za elektřinu o dost vyšší. Naštěstí jsou dost úsporné.