Chystáte svatbu ale máte strach, aby to nebyla trochu nuda? Jak se dá na svatbě zabavit, pokud zrovna nechcete všechny jen opít a pohostit jídlem? 

Na svatbě musí být sranda – Jakou zábavu připravit pro hosty, aby se nenudili? 

Svatba sama o sobě je jistě velkou slávou a záležitostí, ale přeci jen, hostů se na oslavě obvykle sejde hodně a je třeba jim připravit nějaký program. Kromě toho, že se na svatbě hodně jí a pije, měli by se hosté ale i novomanželé dobře pobavit. Jenže, co si budeme povídat, novomanželé se celou tu dobu nemohou všem hostům věnovat, a aby nebyla na jejich svatbě nuda, měli by pro hosty mít připravenou i speciální zábavu. A program se dá opravdu vymyslet různě. Budete kreativní? 

svatební hostina

Zábava s hudbou

No tak co by to bylo za svatbu bez hudby, že? Ano, hudba je vlastně povinností, ale celé odpoledne a celý večer se asi nebude jen tancovat. Pamatujete si ještě na školní zábavu, kdy se chodilo kolem židlí a jakmile hudba přestala hrát, museli si všichni sednout a někdo zůstal stát? Ano, i tahle zdánlivě dětská hra se na svatbě bude velmi dobře vyjímat. Hlavně, pokud už jsou hosté lehce ovínění a dobře posilnění. Je to legrace a všichni si zavzpomínáte na staré dobré časy. Na hudbu si můžete i v průběhu hry také zatancovat. 

tanec na svatbě

Klasická svatební zábava 

Pokud se budeme bavit o klasické svatební zábavě, pro někoho to může být únos nevěsty, pro někoho třeba jen adrenalin při házení kytice, ale dají se vymyslet i jiné věci. Co třeba focení? Dneska jsou fotokoutky velmi oblíbené, stačí mít fotoaparát typu polaroid a nějaké to pozadí, využít můžete i vtipné cedulky. Navíc z toho bude i památka na váš nejkrásnější den v životě. Podobně se pracuje i s památečními knihami nebo obrazy. Můžete si nechat napsat od svatebčanů do knihy vzkaz, pokud máte raději umění, nabídněte jim velké plátno, na které něco pro vás každý namaluje. Jako dekorace do nového novomanželského hnízdečka lásky to pak poslouží skvěle. 

Na každé svatební oslavě by něco mělo být, vymyslet se toho dá hodně, a pokud si nevíte rady nebo na to nemáte čas, pozvěte si někoho, kdo se o zábavu postará za vás. I to je totiž řešení. Jen, aby se hosté nenudili.