Darujte letos mamince, partnerce nebo dobré kamarádce něco speciálního. Ukažte, že vám na nich záleží a ceníte si všeho, co pro vás dělají. Můžete své city projevit něčím pompézním a opravdu drahým, nebo vyberte něco osobního. Nikde není napsáno, že dárky z lásky musí být označeny tučným štítkem. Buďte letos originální a připravte svým blízkým dárek přímo od srdce!Udělejte z klasiky něco nového

Klasika v novém

Květinou nikdy nic nezkazíte. Kytice krásných růží dokáže rozzářit i ten nejtmavší den. Zkuste ji něčím ozvláštnit. Rudá je barva vášně a lásky ale růžovým pugetem vyjádříte citlivost a náklonnost, kterou k dané osobě chováte. Nechte se inspirovat na internetu a doplňte vaši kytici roztomilým vzkazem nebo saténovou mašlí. Detaily ukážou, že vám na ní skutečně záleží. Buďte nápadití!

Šperky tak trochu jinak

Máte vyhlídnutý náhrdelník nebo náušnice? Dovolte si poohlédnout se i po něčem nezvyklém a jedinečném. Podívejte se po špercích ručně vyráběných. Na trhu je spousta menších firem a drobných podnikatelů kteří vyrábějí opravdu dechberoucí kousky. Nejen, že potěšíte svou milou, ale také podpoříte rozrůstající se živnost a tím pomůžete.

Láska prochází žaludkem

Hýčkejte smysly své lásky a darujte jí něco opravdu speciálního. Skvělým nápadem je poukaz na večeři ve vyhlášené restauraci nebo třeba ochutnávka vín. Zážitky jsou jednou z nejlepších forem obdarování. Užijte si společnou večeři a zapomeňte na chvíli na všechny strasti. Online poukazy sežene za rozumné ceny.Darujte parfém, darujte sebevědomí

Darujte krásu

Velmi oblíbenými dárky jsou parfémy a kosmetika. Při výběru ovšem buďte jasně informováni o preferencích dané osoby. Kvalitní parfém není levná záležitost, a proto je moudré předem si zjistit co jí voní. Jestli si přejete být nenápadní, podívejte se na hlavní složky parfému, který používá. Je sladší nebo spíše svěží?  Pokud si nejste jistí, darujte předplacenou dárkovou kartu do některé z parfumérií. Vybrat si může sama a vy ji pak pozvěte na dobrý oběd.

Opravdu od srdce

Zkuste to letos jinak a dárek vyrobte. Pokud si netroufnete na malovaný portrét, stále je spousta báječných způsobů, jak potěšit vlastnoručním kouskem. Připravte večeři, zapalte svíčky a pusťte romantickou hudbu. S touto atmosférou opravdu nešlápnete vedle!