Myslíte si, že krásní lidé to mají v životě jednodušší? Je mnoho lidí, kteří si myslí, že čím krásnější člověk je, tak tím má lepší práci. Nevím jak vy, ale tohle je asi pravda. Protože znám opravdu mnoho krásných lidí, kteří mají opravdu jednodušší život. Nejenomže mají taky hodně přátel, ale taky opravdu mají lepší práci. Protože krásní lidé se taky více usmívají. Nevím jak vy, ale já jsem si tohle už zjišťovala sama, takže to znám na vlastní kůži. Já sice neříkám o sobě, že jsem krásná, ale podle mého názoru já jsem taková průměrná a úplně normální holka. Navíc ale jsem si říkala, proč to opravdu krásnější lidé mají v životě jednodušší.

Pojem krásy.

Že krása hýbe světem, to víme všichni, ale že je to až taková pravda, jsem opravdu nevěřila. Kolikrát už jsem si taky řekla, jak na tom musí mít lidé, kteří nejsou zas tak moc hezcí. Protože jsem slyšela několik případů, kdy na pohovoru opravdu přijali vždycky toho krásnějšího člověka. Nevím jak vy, ale mně by tohle opravdu přišlo hodně spravedlivé. A já bych se taky stěžovala. Jenomže bohužel, právě že nehezcí lidé mají právě tak velmi nízké sebevědomí, takže se nehezcí lidé taky velmi často neozvou, i když ví, že mají svatou pravdu. Takže bohužel tohle je na kráse to nevýhodné. Nicméně ale jistě každý by si přál být krásný. 

Krása má mnoho podob.

A třeba by toho ani nechtěl využívat, ale chtěl by být krásný hlavně sám pro sebe. Ale existují také takové zákroky, kde si můžete zajít na estetickou medicínu, kde vás třeba přetvoří k obrazu vašemu. Co třeba si dát botox? Nicméně si tohle ale musíte sami přehodnotit, protože nějaké zákroky už nejdou vrátit. Protože krása je někdy nezvratná krása je někdy zákeřná. A vy máte nějakou plastickou operaci zevnějšku nebo to necháváte všechno tak jak je? Tudíž přírodně. Já zatím jsem přírodní, ale v budoucnu na nějaký face lift půjdu.